Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: ELEKTROINŽENÝR - ELEKTRONIK - LAUFEN BECHYNĚ, České Budějovice

Pozice:
ELEKTROINŽENÝR - ELEKTRONIK - LAUFEN BECHYNĚ
Zaměstnavatel:
LAUFEN CZ s.r.o.
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
65 000,- Kč
Popis práce:

Co vás čeká?

Budete podílet na zajišťování a plánování údržby, diagnostice technického stavu a navrhovat řešení problémů na technologických zařízeních jako např. robotické glazovaní, automatické tlakové lití polotovarů, plynové pece.

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření a min. 3 roky praxe v oboru nebo
• střední vzdělání s maturitou a min. 6 roků praxe v oboru
• orientaci v odborné problematice a zájem o průběžné zvyšování svých znalosti v elektrotechnice,
průmyslové automatizaci a robotizaci
• orientaci v technických výkresech
• komunikativní znalost angličtiny
• samostatnost, pečlivost, komunikativní, proaktivní typ
• znalost práce s počítačem (Microsoft Office, elektronická pošta)
• ŘP skupiny B
• znalosti programování pomocí softwaru Simatic S7, robotů KUKA a ABB výhodou
• znalost CAD programu výhodou
• znalost SAP výhodou
• § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme:
• zajímavou a stabilní práci v prostředí mezinárodní společnosti
• profesní a osobní rozvoj
• finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem
• zaměstnanecké výhody

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Miloslav Hambálek
Telefon:
602294229
Počet zobrazení inzerátu:
1150×